QUALITY MANAGER s AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě ve strojírenství nebo v automotive? Jste technicky zdatný člověk a zvládáte komunikaci v angličtině? Jste komunikativní, organizačně schopný a láká Vás práce v mezinárodní společnosti na pozici QUALITY MANAGER s AJ v lokalitě Brno - venkov? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáty na pozici: QUALITY MANAGER s AJ

Pracovní náplň

  • řízení kvality a vedení podřízených pracovníků
  • správa veškeré dokumentace související s kvalitou
  • řešení zákaznických reklamací a realizace auditů
  • plánování preventivních opatření při neshodách
  • návrhy nápravných opatření a zajištění jejich realizace
  • provádění analýz a hodnocení ukazatelů kvality
  • komunikace s dodavateli i zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • odborná znalost nástrojů kvality
  • organizační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Brno - venkov