LOGISTIK - POZICE VHODNÁ KE STĚHOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Je logistika obor, kde se chcete realizovat? Jste silná osobnost a máte rád/a nové výzvy? Rádi byste pracovali pro úspěšnou automotive společnost? Pokud ANO, tak proč nemáme ještě Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovného kandidáta na pozici Logistik pro Jižní Čechy!

Pracovní náplň

  • Zajišťování potřeb dodavatelů, komunikace s nimi
  • Vyřizování reklamací
  • Optimalizace stavu skladových zásob a zpracování inventur
  • Nákup materiálu
  • Tvorba statistik, reportů
  • Správa dat v systému SAP

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru
  • Praxe v oblasti logistiky minimálně 3 roky
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Velmi silná osobnost, s výbornými komunikačními schopnostmi
  • Samostatnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • VELMI ZAJÍMAVÝ RELOKAČNÍ PŘÍSPĚVEK
  • Motivující finanční ohodnocení, roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost vzdělávání v rámci firmy
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu: Jihočeský kraj