SPRÁVCE BUDOV a ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

24000 - 34000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti správy budov a strojních zařízení? Chcete se rozvíjet na vedoucí pozici v úspěšné výrobní společnosti? Zaujala Vás pracovní pozice SPRÁVCE BUDOV a ZAŘÍZENÍ na Vyškovsku? Potom hledáme právě Vás!! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: SPRÁVCE BUDOV a ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • správa rozsáhlého majetku včetně samotné údržby
  • řízení správy a údržby výrobních hal a strojů
  • kontrola technického vybavení budov
  • organizace činnosti údržby
  • zajišťování předepsaných revizních zkoušek
  • dohled nad stavebními investicemi
  • správa odpadového hospodářství

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ ideálně technického zaměření
  • praxi na podobné pozici
  • zkušenosti s vedením stavebních projektů
  • zkušenosti s údržbou strojních zařízení
  • orientaci v aktuálních předpisech (ekologie, BOZP, PO)
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost, loajalitu, flexibilitu

Co nabízíme?

  • zázemí perspektivní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování
  • odborné kurzy
  • možnost dalšího rozvoje
  • místo výkonu práce: Vyškovsko