VEDOUCÍ SKLADU

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Chcete pracovat pro důvěryhodného zaměstnavatele, který Vás za Vaši odvedenou práci bude umět ocenit? Pokud máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti skladového hospodářství a logistiky a zároveň i s vedením týmu, jste tou správnou osobou pro pozici VEDOUCÍ SKLADU pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive: VEDOUCÍ SKLADU

Pracovní náplň

  • koordinace a vedení kolektivu skladníků a supervisorů
  • odpovědnost za chod skladu
  • optimalizace logistických a skladových procesů
  • podílení se na inventurách
  • komunikace s dodavateli, přepravci i zákazníky
  • kontrolování a analyzování nákladů a rozpočtů
  • spolupráce na nových projektech

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • PRAXI Z VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI NA OBDOBNÉ POZICI
  • zkušenost s vedením týmu
  • alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalosti logistických procesů
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • analytické myšlení a schopnost se samostatně rozhodovat

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení se systémem finančních prémií
  • zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • po roce týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na ŽP/PP
  • propracovaný systém firemního vzdělávání

  • místo výkonu práce: Pardubicko