3D KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s 3D konstruováním? Chcete využívat cizí jazyk? Jste komunikativní a chcete pracovat v týmu? Pak hledáme právě Vás! Prestižní mezinárodní společnost, zabývající se návrhem jednoúčelových strojů a robotických buněk v automotive, hledá kandidáta na pozici: 3D KONSTRUKTÉR (40-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce vstřikolisů pro automotive
  • Tvorba výkresové a projektové dokumentace
  • Tvorba konstrukčních návrhů
  • Projektová koordinace (rozpočet, kvalita apod.)
  • Spolupráce na kontrole s výrobou
  • Komunikace napříč společností
  • Účast na služebních cestách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtinu/němčinu na komunikativní úrovni
  • Znalost konstruování v 3D programech
  • Praxi s konstrukcí strojů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativnost a chuť pracovat v týmu
  • Chuť vzdělávat se

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Služební notebook, mobilní telefon
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.