SERVISNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici SERVISNÍ TECHNIK? Máte zkušenosti i s náročnější údržbou a servisem výrobních zařízení? Hledáte uplatnění u solidního zaměstnavatele, kde panuje přátelská atmosféra a kde se budete moci rozvíjet? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes! Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého servisního týmu nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK

Pracovní náplň

  • běžný servis strojů, preventivní údržby strojů, střední a generální opravy
  • modernizace strojů, transfery výrobních linek
  • diagnostika stavu strojů u zákazníků, poradenství
  • zajišťování náhradních dílů, administrativní činnosti
  • komunikace s kolegy v servisním týmu
  • služební cesty k zákazníkům (Brno a okolí)
  • po domluvě i cesty na zahraniční projekty

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s náročnou údržbou a servisem strojů
  • AJ/NJ výhodou (možnost cestovat na zahraniční projekty)
  • znalost CNC obráběcích strojů velkou výhodou
  • zručnost, komunikativnost a příjemné vystupování
  • ŘP skupiny B, potřeba mít vlastní automobil (náklady jsou hrazeny)

Co nabízíme?

  • zajímavá práce ve společnosti s přátelskou kulturou
  • rozmanitá práce u lídra na trhu
  • možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj