KONZULTANT SW

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte dobrý přehled v IT oblasti? Rád cestujete a poznáváte nové země? Chcete aktivně využívat Vaši perfektní znalost anglického jazyka? Chtěli byste být součástí mezinárodní IT společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná IT společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: KONZULTANT SW

Pracovní náplň

  • implementace SW přímo u zákazníka či vzdáleně
  • práce na mezinárodních projektech v zahraničí
  • související technická podpora a konfigurace aplikací dle požadavku zákazníka
  • zaškolení uživatelů aplikace
  • komunikace s techniky či projekt manažery u zákazníka
  • komunikace s kolegy napříč společností
  • tvorba související dokumentace

Co požadujeme?

  • široký přehled v IT oblasti
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • VŠ vzdělání oblasti IT / manažerské informatiky
  • dobrá znalost SQL, znalost čtení zdrojového kódu
  • dobrá znalost systémů Windows, Linux
  • výborné komunikační dovednosti
  • ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • zázemí významné IT společnosti
  • služební cesty do zahraničí
  • vzdělávací kurzy, individuální jazykové kurzy
  • 13. plat
  • příspěvky na sport, kulturu.
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu