TECHNIK ÚDRŽBY - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Jste šikovný absolvent SŠ, se zaměřením elektro? Máte zkušenosti s opravami zařízení, pájením základních desek, popřípadě hledání chyb u DPS? Pokud ANO a ještě k tomu jste zručný, tak je tato nabídka určena právě Vám! Úspěšná společnost sídlící nedaleko Prahy přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici Technik údržby

Pracovní náplň

  • Zjištění a odstranění závad na výrobním zařízení
  • Spolupráce na optimalizaci a zlepšování výroby
  • Povádění údržby na výrobním zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ, obor elektro
  • Praxe při studiu v tomto oboru vítána
  • Vyhláška 50
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště - Praha - Východ