SERVISNÍ TECHNIK - SENIOR (Brno)

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Jste manuálně zručný a máte praxi na pozici Servisní technik, Automechanik, Opravář strojů nebo Elektrotechnik? Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání v Brně? Pokud ANO, tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost sídlící na Jižní Moravě přijme šikovného Servisního technika (od 30.000,- Kč).

Pracovní náplň

  • Opravy a servis výrobních zařízení a strojů u zákazníka
  • Preventivní údržba strojů
  • Zaškolení obsluhy strojního zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Komunikativní osobnost
  • Flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční zaměstnání
  • Různorodou pracovní náplň
  • Profesionální zaškolení

  • Místo výkonu práce: Brno