TECHNIK – PŘÍPRAVA VÝROBY se základy NJ

Neaktivní nabídka

15000 - 22000 Kč

Všichni dnes potřebují praxi, ale kde ji mají absolventi získat? Přece u nás. Pokud jste komunikativní člověk, máte technické vzdělání a chcete se zdokonalovat v německém jazyce, je tato nabídka určena právě Vám. Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta/tku na pozici TECHNIK – PŘÍPRAVA VÝROBY se základy NJ

Pracovní náplň

  • Technická příprava výroby
  • Zadávání výroby dle výkresové dokumentace
  • Koordinace zakázek, dodržování termínů
  • Spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • Absolvent SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti z výrobních podniků vítány
  • Orientace ve výkresové dokumentaci nutná
  • Základy NJ s chutí se zdokonalovat
  • Práce s PC

Co nabízíme?

  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Systém odborného rozvoje
  • Firemní benefity – příspěvky na dojíždění, bonusy
  • Moderní zázemí strojírenské organizace

  • Lokalita pracoviště: Bělotínsko
  • Nástup dle dohody