DISPONENT - Rokycansko

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Máte zkušenost v oblasti logistiky a rádi byste se v ní i nadále rozvíjeli? Dokážete komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Zvládáte dobře práci na PC a považujete se za člověka s dobrými organizačními schopnostmi? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost na Rokycansku přijme do svých řad kolegu na pozici DISPONENT - Rokycansko

Pracovní náplň

  • zajištění požadavků a objednávek od zákazníků
  • zadávání požadavků do systémů výroby
  • spolupráce s plánování výroby, skladem, nákupem i kvalitou
  • zajištění a řízení dopravy
  • sledování plnění dodávek zboží, řešení případných reklamací
  • komunikace se zahraničím a dopravci

Co požadujeme?

  • středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • praxe s logistickými procesy ideálně ve výrobní společnosti
  • organizačně schopného člověka s aktivním přístupem k práci a logickým myšlením
  • znalost práce na PC – MS Office, SAP

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • nadnárodní rodinný podnik s 20letou tradicí v ČR
  • dovolená a prémie dle počtu odpracovaných let
  • prémie za 100% docházku
  • příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Rokycansko