VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S AJ A NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Hledáte uplatnění v perspektivní nadnárodní společnosti sídlící na Vysočině na pozici VEDOUCÍ ÚSEKU ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ s AJ a NJ? Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti s vedením lidí? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a ovládáte německý i anglický jazyk? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Významná stabilní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ s AJ a NJ (40 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení účetního týmu pro danou oblast
  • Zpracování auditů a jiné finanční kontroly
  • Podílení se na zlepšování procesů
  • Účtování IC a dlouhodobého majetku
  • Zodpovědnost za správnost a kontrolu účtování
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost německého i anglického jazyka
  • Zkušenosti s tuzemským i zahraničním účetnictvím
  • Znalost informačního systému SAP výhodou
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Organizační schopnost, týmová spolupráce, spolehlivost
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • 13. mzda + bonusy
  • Dovolená navíc
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Místo výkonu práce: Vysočina