PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Jste šikovný absolvent VŠ, obor Průmyslové inženýrství a rádi byste své znalosti uplatnili v praxi? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Jste komunikativní osobnost, která hledá stabilní zaměstnání ve strojírenské společnosti? Úspěšná výrobní společnost sídlící v Jižních Čechách přijme kolegu/ni na pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • Aplikace principů štíhlé výroby do praxe (5S, SMED, Kaizen, aj.)
  • Analýzu a zlepšení při řízení projektů
  • Reporting
  • Vytváření projektových plánů- kontrola výkonu, termíny, kvalita

Co požadujeme?

  • VŠ, technického směru, obor Průmyslové inženýrství výhodou
  • Prokazatelná znalost metod průmyslového inženýrství
  • Školní praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativní, samostatná osobnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy, prémie
  • Vzdělávání
  • Práce na nových projektech
  • Místo pracoviště: Písecko