HR KONZULTANT

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte rádi práci, kdy je každý den jiný a pořád se něco děje? Chcete, aby Vás bavila a byla Vaším koníčkem? Nesnášíte rutinu a rádi vnášíte do firmy něco ze sebe? Pak je pozice HR KONZULTANT přímo pro Vás! Největší česká personální agentura hledá kolegu na pozici: HR KONZULTANT (25 – 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání kandidátů na zadané pracovní pozice
  • práce s interními i externími databázemi životopisů
  • vedení pohovorů s kandidáty, aktivní komunikace s firmami
  • tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • účast na pohovorech ve firmách
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • pravidelný reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ, další jazyky výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány
  • silné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat pod tlakem, zaměření na výsledky
  • profesionalitu, serióznost, cílevědomost
  • ŘP (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí největší české personální agentury
  • motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • odborný i profesní růst
  • benefity (sickdays, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • důkladné zaškolení, pravidelná odborná školení
  • práce v přátelském mladém kolektivu
  • místo výkonu práce: Brno - centrum