PRACOVNÍK KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Vystudoval jste VŠ/SŠ technického zaměření a hovoříte anglicky? Máte již nějakou praxi v oblasti kvality a rád byste se v tomto směru dále rozvíjel? Chcete se stát součástí stabilní české společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná česká společnost hledá nového kolegu na pozici: PRACOVNÍK KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Spolupráce na implementaci nových výrobků
  • Tvorba analýz a řešení problémů v kvalitě
  • Využívání nástrojů kvality
  • Řešení reklamací
  • Zpracování reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru nebo v oblasti kvality
  • Znalost AJ alespoň na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalosti nástrojů kvality
  • Orientace v technických výkresech

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní české společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Široká škála firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.