PROGRAMÁTOR C/C ++ s AJ nebo NJ (AŽ 40 000 Kč)

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Baví Vás programování v jazyce C nebo C++ a máte s ním zkušenosti? Ovládáte AJ nebo NJ na komunikativní úrovni? Rádi se podílíte na nových projektech?? Pak hledáme právě Vás! Perspektivní evropská společnost působící v oblasti výroby a vývoje elektronických sestav hledá vhodného kandidáta na pozici: PROGRAMÁTOR C/C ++ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň

    Náplň práce:
    - vývoj softwaru v oblasti průmyslové elektroniky
    - programování v jazyce C nebo C++
    - spolupráce v rámci týmu i s ostatními odděleními
    - práce na německých projektech a zahraničními kolegy
    - aktivita na nových projektech

Co požadujeme?

    - VŠ vzdělání (informatického, elektronického nebo elektrotechnického směru)
    - praxe v oboru na samostatné pozici podmínkou
    - znalost komunikačních protokolů USB, CAN atd.
    - velmi dobrá znalost programovacího jazyka C nebo C++
    - angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni podmínkou

Co nabízíme?

    - 13. a 14.plat
    - flexibilní pracovní doba
    - týden dovolené navíc
    - možnost seberealizace
    - profesní růst a další vzdělávání
    - výborné pracovní podmínky v příjemném prostředí moderní výroby
    - další zaměstnanecké benefity