TECHNICKO - ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ELEKTRO (28 - 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

Je Vaše vzdělání zaměřené na oblast elektro? Jste komunikativní člověk? Znáte konstrukční program AutoCAD? Hovoříte anglickým jazykem alespoň na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Úspěšná strojírenská společnost sídlící na Břeclavsku přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici TECHNICKO - ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ELEKTRO (28 - 40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Správa produktové dokumentace a její aktualizace
  • Komunikace se zákazníky a vyjasňování jejich požadavků
  • Komunikace s konstrukčním a zákaznickým oddělením
  • Vyjasňuje objednávky/poptávky a navrhuje technická řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením elektro
  • AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost AutoCAD/Pro Engineer
  • Komunikativnost, technické myšlení
  • Samostatnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Karierní růst

  • Místo pracoviště: Břeclavsko