VEDOUCÍ SMĚNY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Vystudoval jste střední školu technického směru a máte praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Jste komunikativní a máte organizační talent? Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍ SMĚNY v Jihomoravském kraji a rádi byste měli služební auto k osobnímu užití? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Prosperující česká společnost přijme novou kolegu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ SMĚNY

Pracovní náplň

  • Vedení kolektivu cca 20 lidí ve výrobě
  • Plánování a organizace výroby
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Rozdělování práce, kontrola zaměstnanců
  • Optimalizace výroby, pravidelný reporting
  • Práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobě
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Komunikativnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Služební auto i k osobním účelům
  • Zajímavá práce v moderním prostředí
  • Mobilní telefon, příspěvek na stravování
  • Firemní večírky, sportovní akce
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj