ACCOUNT PAYABLES LEADER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi v oblasti účetnictví a se zaváděním nových procesů? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Rádi byste uplatnili své zkušenosti v úspěšné mezinárodní společnosti, kde si váží svých zaměstnanců? Potom zašlete svůj životopis ještě dnes!!! Renomovaná výrobní společnost Vám nabízí zajímavou pracovní příležitost na pozici: ACCOUNT PAYABLES LEADER

Pracovní náplň

  • nastavení postupů a procesů v rámci AP
  • vedení týmu pracovníků (cca 3 lidi)
  • řízení závazků společnosti (faktury, platby, DPH)
  • pravidelná revize dodavatelských účtů
  • rekonciliace závazkových účtů s účty hlavní knihy
  • reporting - měsíční, čtvrtletní a roční
  • kooperace se zahraničními pobočkami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi v oblasti účetnictví pro výrobní společnosti
  • zkušenosti se zaváděním procesů/postupů
  • pokročilý anglický jazyk (slovem i písmem)
  • dobrou znalost MS Office (Excel, Word)
  • důslednost, pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí prestižní výrobní společnosti
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravné
  • vzdělávací kurzy a školení
  • pružná pracovní doba
  • notebook, mobilní telefon
  • místo pracoviště: Brno