SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Ovládáte procesy kvality využívané v automotive - FMEA, SPC, 8D a jiné? Hovoříte anglickým jazykem alespoň na středně pokročilé úrovni? Chcete tyto zkušenosti uplatnit v české výrobní firmě a stát se tak hlavní kontaktní osobou pro důležitého klienta? Pokud vás pozice oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní automotive společnosti přijme do svého týmu kolegu na pozici: SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli a řešení neshod
  • Řešení nápravných opatření
  • Analýza dodavatelů
  • Vedení příslušné dokumentace a reklamačního řízení
  • Kontrola a příprava nápravných opatření

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru (oblast kvality výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, další světový jazyk výhodou
  • Znalost nástrojů kvality v automotive (8D reporty, FMEA, PPAP)
  • Organizační schopnosti a dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Jazykové a profesní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina