TEAM LEADER ODDĚLENÍ ZÁVAZKŮ S AJ

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti se zaváděním účetních postupů a procesů? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem? Rádi byste se uplatnili v úspěšné nadnárodní společnosti, kde si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás!!! Renomovaná výrobní společnost Vám nabízí zajímavou pracovní příležitost na pozici: TEAM LEADER ODDĚLENÍ ZÁVAZKŮ S AJ

Pracovní náplň

  • nastavení účetních/provozních postupů a procesů
  • vedení týmu pracovníků (cca 3 lidi)
  • řízení závazků společnosti
  • pravidelná revize dodavatelských účtů
  • rekonciliace účtů s účty hlavní knihy
  • reporting - měsíční, čtvrtletní a roční
  • komunikace v rámci oddělení i napříč odděleními v zahraničí

Co požadujeme?

  • min. SŠ ekonomického směru
  • víceletou praxi v oblasti účetnictví pro výrobní společnosti
  • zkušenosti se zaváděním procesů/postupů
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost MS Office (Excel)
  • důslednost, pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí prestižní výrobní společnosti
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení + 13 mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • notebook, mobilní telefon
  • místo pracoviště: Brno