SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte zkušenosti na pozici SUPPLY CHAIN ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Chcete se podílet na transferu v mezinárodní firmě působící na Plzeňsku i na dalším profesním rozvoji? Pak hledáme právě vás! Přední světový dodavatel v oblasti strojírenství přijme kandidáta na pozici: SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Pracovní náplň

  • koordinace importní a exportní logistiky
  • komunikace s výrobním oddělením a zákazníky
  • podílení se na nastavení procesů
  • zajištění včasných dodávek od dodavatelů
  • tvorba forecastů, vytváření analýz, tvorba nápravných opatření
  • optimalizace skladových zásob a jednotlivých procesů
  • zodpovědnost za skladovací prostory a skladovaný materiál
  • pravidelné inventury skladu
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • víceletá praxe na stejné pozici
  • AJ na velmi dobré úrovni – denní komunikace
  • organizační zkušenosti, vyjednávací a analytické schopnosti
  • aktivní, komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • Dynamickou práci v zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na volný čas

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj