MANAŽER TÝMU PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Orientujete se na poli obchodu a marketingu a máte zkušenost s péčí o svěřené portfolio VIP zákazníků? Jste zvyklý vést vlastní tým a podílet se na tvorbě marketingové a obchodní strategie? Pak Vás jistě bude zajímat pracovní pozice MANAŽER TÝMU PÉČE O ZÁKAZNÍKY. Významná stabilní společnost zabývající se marketingovou činností hledá posilu na pozici: MANAŽER TÝMU PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Pracovní náplň

  • rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků
  • vedení týmu péče o zákazníky (cca 8 lidí)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • realizace zákaznickcýh kampaní
  • kooperace na marketingových a obchodních strategiích
  • služební cesty v rámci ČR

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • praxi s péčí o VIP zákazníky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • perfektní přehled v oblasti marketingu a obchodu
  • ŘP sk. B
  • proklientský přístup, samostatnost a rozhodnost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení (provize z obchodní činnosti)
  • možnost realizovat se na vedoucí pozici ve stabilní společnosti
  • automobil i pro soukromé účely
  • příspěvky na stravování
  • firemní školku
  • notebook a mobilní telefon

  • místo výkonu práce: Brno