PROCESNÍ INŽENÝR/KA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte vzdělání technického směru, praxi s CAD systémy a středně pokročilou znalost angličtiny? Máte zatím jen částečné znalosti na uvedené pozici a chcete získat další praxi v automobilovém průmyslu, která Vás posune dál? Pak hledáme právě Vás!!! Významná mezinárodní společnost na Plzeňsku přijme do svých řad kolegu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR/KA

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zvyšování efektivity výrobního procesu
  • Technická příprava výroby, úpravy výrobních zařízení
  • Příprava montážních linek pro automobilový průmysl
  • Tvorba výrobní a technické dokumentace
  • Realizace procesních změn
  • Technická asistence při montáži
  • Zavádění zlepšovacích návrhů a změn

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické zaměření
  • AJ – středně pokročilá úroveň (ústní i písemná forma)
  • Znalost CAD systému
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, analytické myšlení, schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení – 13. plat, věrnostní bonus, osobní ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování a dopravu pro mimoplzeňské zaměstnance

    Místo výkonu práce: Plzeň-město