TESTER

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Rád překonáváš překážky a baví tě manuální testování? Pak máš možnost být pravou rukou programátorů, odhalovat jejich chyby a při tom aktivně využívat anglický jazyk. Pak jsi náš člověk a zašli svůj životopis! TESTER

Pracovní náplň

  • Manuální testování
  • Vytváření technických scénářů
  • Komunikace s kolegy a programátory
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/ SŠ nejlépe v oboru IT
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s manuálním testováním výhodou

Co nabízíme?

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Lákavé finanční ohodnocení
  • Možnost vycestovat do zahraničí
  • Dovolenou, že nebudete vědět, co s ní

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.