SENIOR TESTER

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsou pro tebe nové projekty výzvou? Chceš být součástí týmu při vývoji moderního systému pod záštitou silné mezinárodní společnosti? Domluvíš se anglicky a máš zkušenosti s testováním? Pak hledáme TEBE, tak nám pošli svůj životopis! SENIOR TESTER (25 – 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Automatizované testování na unikátním projektu
  • Podílení se na implementaci nových metod testování
  • Aktivní komunikace s vývojovým týmem
  • Tvorba testovacích scénářů a potřebné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru IT
  • Alespoň 2 roky zkušeností s automatizovaným testováním
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s testování mobilních aplikací výhodou

Co nabízíme?

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost podílet se na novém projektu
  • Možnost výměnných pracovních pobytů
  • Odborný růst a technické vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.