JUNIOR TESTER BEZ AJ

Neaktivní nabídka

15000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Končíš školu a láká tě automatizované testování? Pak máš možnost vypracovat se na testera a být součástí mladého týmu a být součástí stabilní společnosti. Tak ukaž své nadšení a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Automatizované testování aplikací
  • Komunikace se členy vývojářského týmu
  • Vytváření testovacích scénářů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání IT směru
  • Zájem o automatizované testy
  • Základní znalost jazyka C#, databází, webových technologií
  • Základy administrace OS Windows

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • Práci s moderními technologiemi
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Možnost externího a interního vzdělávání
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.