SENIOR 3D KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

Máte praxi v oblasti 3D konstrukce a hovoříte plynule anglicky nebo německy? Hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který dokáže šikovného zaměstnance ocenit? Pak neváhejte reagovat na tuto pracovní nabídku! SENIOR 3D KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • zpracování technické dokumentace
  • konstruování v CAD systému
  • řízení malého pracovního kolektivu
  • jednání se zahraničními subjekty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi jako konstruktér, v oblasti vývoje velkou výhodou
  • komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • příspěvek na stravování
  • práce na Olomoucku