QUALITY ASSURANCE ENGINEER – AUTOMOTIVE

Hledáte novou výzvu v oblasti kvality? Je pro Vás lákavá spolupráce s významnými automotive zákazníky? Cítíte se na každodenní komunikaci se zahraničím v anglickém nebo německém jazyce? Pokud se této výzvy nezaleknete, tak neváhejte! Úspěšná mezinárodní společnost, výrobce komponent pro automobilový průmysl, právě obsazuje pozici: QUALITY ASSURANCE ENGINEER – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • zpracování plánů řízení jakosti, studií a rozborů kvality u svěřených projektů
  • plánování dodavatelské kvality, řešení reklamací
  • koordinace nabíhání nových výrob a procesu prvních vzorků
  • vyhodnocování kvality, zpracování příslušné dokumentace
  • komunikace s automotive zákazníky, účast na zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost AJ/NJ pro každodenní komunikaci
  • praxe v oboru, zkušenosti s automotive normami výhodou
  • znalost vzorkování a plánování kvality u nových výrobků
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, flexibilita, proaktivita
  • ochota cestovat a pobývat v zahraničí

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • různorodá práce s využitím cizího jazyka
  • osobní i profesní růst
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.