Specialista oddělení SUPPLY CHAIN

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte víceleté zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk slovem i písmem? Chcete se profesně dále rozvíjet a podílet se vlastními návrhy na nastavení procesů v mezinárodní firmě působící na Plzeňsku? Pokud ANO, pak hledáme právě vás! Významná strojírenská společnost do svého týmu hledá schopného kolegu na pozici: Specialista oddělení SUPPLY CHAIN

Pracovní náplň

  • podpora při nastavení logistických toků a jejich následná kontrola
  • koordinace importní a exportní logistiky
  • komunikace s výrobním oddělením a zákazníky
  • tvorba forecastů, vytváření analýz
  • optimalizace skladových zásob a jednotlivých procesů
  • zodpovědnost za skladovací prostory a skladovaný materiál
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v logistice ve výrobní společnosti – min. 3 roky
  • AJ – pokročilá znalost
  • organizační a vyjednávací schopnosti, aktivní a komunikativní osobnost
  • zkušenosti s nastavením procesů, přesunem výroby výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé a motivující platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Nástup možný červen, červenec