SPECIALISTA HR - CONTROLLING

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte nové výzvy? Máte zkušenosti z výrobní společnosti na pozici controllera? Chcete se podílet na budování HR oddělení a svou prací být oporou vedení společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám své CV!!! Nadnárodní automotive společnost působící na Rokycansku rozšiřuje svůj tým a hledá schopného a energického kolegu na pozici: SPECIALISTA HR - CONTROLLING

Pracovní náplň

  • vytváření analýz nákladů, výnosů, efektivity, mezd, počtu zaměstnanců…
  • zodpovědnost za správnost statistik a analýz
  • zpracování pravidelných HR controllingových reportů
  • podpora HR oddělení i vedení společnosti, podílení se na tvorbě firemní metodiky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr)
  • AJ/NJ výhodou
  • nutná zkušenost s výrobním controllingem
  • pokročilá znalost MS Excel a SAP
  • energická, analytická osobnost se smyslem uvažovat v souvislostech

Co nabízíme?

  • zázemí rodinné zahraniční společnosti
  • finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • dovolená navíc dle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování, možnost jazykových kurzů
  • nástup možný ihned

    Místo výkonu práce: Rokycansko