MECHANIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

17000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte praxi z oblasti seřizovaní strojů a hledáte práci na Vysočině? Jste technicky zdatní a rádi byste pracovali s moderními stroji? Práce na 3 směny Vám nedělá problém? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Moderní strojírenská společnost, zaměřená na automobilový průmysl, hledá vhodného kandidáta na pozici: MECHANIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • Provádění údržby a oprav výrobních strojů
  • Plánování preventivní údržby
  • Zjišťování technických nedostatků
  • Správa náhradních dílů
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SOU v technickém oboru
  • Znalost výroby v nástrojárně
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zručnost, preciznost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Stále se rozvíjející moderní společnost
  • práci na 3 směny
  • Týmově orientovanou práci
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina