VEDOUCÍ PROJEKTOVÉ KVALITY

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě v automobilovém průmyslu? Jste technicky zdatný, komunikativní, organizačně schopný a odolný proti stresu? Dokážete aktivně využívat anglický jazyk, vést a motivovat svůj tým k co nejlepším výsledkům? Pokud ano, jste to VY, koho hledáme!!! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ PROJEKTOVÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • Řízení managementu kvality pro významné projekty a vedení podřízených pracovníků
  • Správa dokumentace související s kvalitou
  • Řešení zákaznických reklamací a realizace auditů
  • Plánování preventivních opatření při neshodách
  • Odpovědnost za proces schvalování komponentů
  • Návrhy nápravných opatření a zajištění jejich realizace
  • Provádění analýz a hodnocení ukazatelů kvality
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti
  • Vedení cca sedmičlenného týmu
  • Znalost normy TS 16949 a souvisejících norem, znalost metodiky SC, FMEA, 8D
  • AJ – mírně pokročilá znalost, NJ – výhodou
  • Schopnost prezentace výsledků nadřízenému nebo zákazníkovi
  • Komunikativnost, analytické myšlení, schopnost týmové práce

Co nabízíme?

  • Perspektivní práce v mezinárodní společnosti
  • Práce na zajímavých projektech
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Rokycansko