VEDOUCÍ SKLADU a VÝROBNÍ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte práci na vedoucí pozici v oblasti skladování a logistiky na Tachovsku? Hovoříte německým jazykem a jste schopni převzít zodpovědnost za pracovníky skladu a za řízení logistických toků? Jste v současném zaměstnání nespokojeni nebo jen hledáte změnu? Pak jste u nás vítáni!!!! Hledáme právě VÁS!!!! Perspektivní zahraniční společnost hledá do svých řad schopného kolegu, kolegyni na pozici: VEDOUCÍ SKLADU a VÝROBNÍ LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým skladníků, jejich řízení, motivování a hodnocení
  • řízení skladu a pohybu zboží
  • revize procesů skladového hospodářství a jeho efektivní řízení
  • optimalizace skladových zásob
  • zodpovědnost za sklad a logistiku
  • navrhování změn vedoucích ke zlepšení prováděných činností
  • spolupráce napříč společností, dodavateli a mateřskou společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • znalost NJ podmínkou (telefony, e-maily)
  • zkušenosti na podobné pozici podmínkou
  • znalost skladového hospodářství
  • praxe s vedením týmu, SAP výhodou
  • spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na závodní stravování, možnost jazykových kurzů
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned

    Místo výkonu práce: Tachovsko