HR CONTROLLER

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte praxi ve výrobním controllingu? Jste bystrý a aktivní člověk, který vyniká přesností ve zpracování dat, vytváření analýz a prognóz? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis a staňte se tak součástí rozšiřujícího se HR týmu. Nadnárodní rodinná společnost působící v odvětví automotive hledá do svých řad schopného kolegu nebo kolegyni na pozici: HR CONTROLLER

Pracovní náplň

  • vytváření controllingu přidělených úkolů
  • vytváření analýz stávajících a agenturních zaměstnanců, mezd …
  • práce s normohodinami, zpracování dat
  • tvorba reportů a podkladů pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr)
  • znalost AJ výhodou
  • zkušenosti na podobné pozici podmínkou
  • pokročilá znalost MS Excel a SAP
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
  • finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování, možnost jazykových kurzů
  • nástup možný ihned

    Místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.