SVAŘOVACÍ INŽENÝR/TECHNOLOG – konstrukce

Chcete být součástí prosperující společnosti s mezinárodní působností? Máte rozšířené znalosti metod svařování a znalost norem pro výrobu ocelových konstrukcí? Jste člověkem, jehož svá práce baví a je ochotný se i nadále vzdělávat? Pokud ano, přihlaste se a staňte se tak součástí nadnárodní společnosti zabývající se výrobou architektonicky netypických konstrukcí. Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: SVAŘOVACÍ INŽENÝR/TECHNOLOG – ocelové konstrukce

Pracovní náplň

  • Zpracovávání technologických postupů pro svařování k jednotlivým zakázkám
  • Zajištění a dohled nad svařovacími procesy
  • Podpora výroby za účelem neustálého zlepšování
  • Komunikace s konstrukcí a výrobou
  • Účast na služebních cestách

Co požadujeme?

  • Vzdělání VŠ/SŠ - strojírenství
  • Kvalifikace EWE, EWT, EWS podmínkou
  • Znalost metod svařování 135, 141, 121, 783 dle EN ISO 4063
  • Znalost svařování ocelí skupin 1,2,8, skupina 3 a 10 výhodou
  • znalost výrobkových kódů

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • Seberealizace, možnost uplatnění stávajících zkušeností
  • Odborné vzdělávání, zaškolení
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování)
  • Práci v jednosměnném provozu

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.