PROCESNÍ INŽENÝR/OPTICKÉ LEPENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jste samostatná a komunikativní osobnost, která hledá pracovní příležitost v silné a stabilní společnosti? Vystudoval/a jste min. SŠ, se zaměřením elektro? Hovoříte anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni? Máte zkušenost s technologií optického lepení? Pokud ANO,tak vězte, že tato nabídka je určena právě Vám! Nadnárodní výrobní společnost přijme do svého týmu schopného kandidáta/ku na pozici Procesní inženýr/optické lepení

Pracovní náplň

  • Dohled nad technologií optického lepení
  • Spolupráce na nových projektech
  • Komunikace napříč celé společnosti
  • Tvorba technologických postupů nanášení materiálu
  • Optimalizace výrobních postupů a normativů času

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělá elektro
  • Znalost technologie nanášení materiálu a praxe v této oblast alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou (slovem i písmem)
  • Komunikativní, samostatnou osobnost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce na novém a unikátním projektu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexbilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Praha - Východ