TECHNOLOG PRO OPTICKÉ LEPENÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte vzdělání elektro a jste technicky zaměřená osobnost? Můžete nabídnout zkušenosti z oblasti optického lepení? Chcete pracovat pro úspěšnou výrobní společnost na pozici Procesního technologa pro optické lepení? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Uspěšná výrobní společnost přijme kolegu na pozici Technolog pro optické lepení!

Pracovní náplň

  • optimalizace procesů ve výrobě
  • příprava nových projektů spojené s optickým lepení
  • aktivní komunikace se zákazníky, dodavateli a kolegy v AJ
  • neustálé zlepšování výrobních procesů
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • odpovědnost za transfery nových projektů
  • spoluúčast a celkový dohled při instalaci výrobních linek

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání – zaměření elektro
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • znalost technologie nanášení materiálů podmínou
  • prokazatelné zkušenosti oblasti technologie nanášení materiálů
  • samostatnost, chuť učit se nové věci

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • práce na nových projektech
  • kafeterie
  • místo pracoviště: Praha - Východ