HLAVNÍ PLÁNOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

32000 - 43000 Kč

Máte praxi v oblasti plánování v oblasti zakázkové výroby a rovněž zkušenosti s vedením lidí? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete stanovovat priority? Hledáte práci v Jihomoravském kraji na pozici HLAVNÍ PLÁNOVAČ VÝROBY? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní společnost zabývající se strojírenskou výrobou přijme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň

  • dohled nad dodržováním výrobního plánu
  • zodpovědnost za vedení týmu plánovačů
  • podílení se na tvorbě výrobních plánů
  • výpočty kapacit výrobních linek
  • komunikace s dalšími interními odděleními
  • tvorba reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • praxe na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí nutné
  • alespoň mírně pokročilá znalost AJ výhodou
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • spolehlivost a samostatnost, systematičnost

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavá práce v příjemném kolektivu
  • firemní stravování, dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • osobní růst, možnost profesního vzdělání
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.