KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte praxi v konstruování v CATIA V5 softwaru? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a chcete jej uplatnit v zaměstnání na pozici KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE na Vysočině? Pak hledáme právě Vás! Přední světový výrobce v oboru automotive hledá kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • konstrukce nových výrobků
  • tvorba 3D modelů výrobků dle specifikace zákazníka
  • spolupráci při výrobě a testování prototypů
  • provádění procesních a konstrukčních změn
  • zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizace
  • komunikace s kolegy v rámci celé korporace
  • denní komunikace se zahraničím

Co požadujeme?

  • vzdělání strojírenského zaměření
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • praxe z oblasti automotive výhodou
  • praxe na pozici konstruktéra
  • znalost CATIA V5
  • komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • 13. plat, roční a měsíční odměny
  • dovolená navíc a sick days
  • firemní stravování
  • penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • široká škála firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Vysočina