DESIGNER FOREM - PLASTY

Neaktivní nabídka

37000 - 65000 Kč

Jste člověk hledající novou výzvu a příležitost pro svůj rozvoj? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti konstrukce vstřikovacích forem? Jste technicky zdatný, komunikativní a nebojíte se říct svůj názor na nějaké technické řešení? Chcete pracovat na pozici DESIGNER FOREM - PLASTY ve Zlínském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu na pozici: DESIGNER FOREM - PLASTY

Pracovní náplň

  • vývoj a konstrukce forem podle požadavků zákazníka
  • spolupráce při posuzování prací externích konstruktérů
  • spolupráce na nových i stávajících projektech
  • účast při provádění funkčních zkoušek
  • podpora a úzká spolupráce s výrobou
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenost z automotive (plasty) nutná
  • znalost programu Pro/Engineer velkou výhodou
  • technický background, spolehlivost
  • flexibilita a ochota k dalšímu rozvoji

Co nabízíme?

  • zodpovědná práce v mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • mzdu adekvátní zkušenostem
  • závodní stravování, odborná školení
  • možnost podpory při relokaci
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj