ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi s opravami elektro částí NC strojů? Rádi byste pracovali na pozici ELEKTROMECHANIK? Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6 a víte, že se chcete uplatnit v mezinárodní společnosti? Automotive společnost v Jihomoravském kraji hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK

Pracovní náplň

  • Opravy jednoúčelových strojů a jejich údržba
  • Stavba elektro částí strojů
  • Kontrola bezproblémového chodu výroby
  • Práce v JEDNOSMĚNÉM provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání – obor elektrikář
  • Praxi alespoň 1 rok v oboru
  • Platný průkaz – vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní společnosti
  • Práci v JEDNOSMĚNÉM provozu
  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • Stravenky, odborná školení
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj