SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Máte praxi z oblasti plánovaní výroby a rádi byste pracovali na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ v Brně? Disponujete znalostmi v oblasti plánování, analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která umí ocenit své zaměstnance, hledá vhodného kandidáta na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • Sestavování a kontrola plánu výroby na základě poptávky zákazníků
  • Zajištění optimálního stavu zásob jednotlivých komponent
  • Denní komunikace s dodavateli
  • Operativní řešení vzniklých problémů, určování priorit
  • Plánování nápravných opatření
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními v rámci společnosti
  • Zpracování reportingu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici min.. 2 roky
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ
  • Zkušenosti ze sériové výroby výhodou
  • Komunikativnost a organizační schopnosti
  • Flexibilita a zvládání stresových situací

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Profesní růst a perspektivní prostředí
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Místo výkonu práce: Brno