STRATEGIC PURCHASER

Komunikujete v angličtině na denní bázi? Hledáte stabilní a zavedenou společnost? Máte praxi v oblasti strategického nákupu v automobilovém průmyslu? Pokud jsou Vaše odpovědi na tyto otázky ano, pak je pozice STRATEGIC PURCHASER na Vysočině právě pro Vás! Úspěšná stabilní společnost působící v oblasti automotive hledá pozici: STRATEGIC PURCHASER

Pracovní náplň

  • řízení a hodnocení dodavatelského řetězce
  • vyhledání a kontaktování nových dodavatelů
  • prověřování dodavatelů
  • denní komunikace v angličtině (případně v jiných jazycích)
  • vyjednávání obchodních podmínek

Co požadujeme?

  • min. SŠ ekonomického či technického směru
  • zkušenosti v oblasti nákupu (z automotive prostředí výhodou)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost práce v MS Office

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení včetně ročních bonusů
  • týden dovolené navíc
  • zavodní stravování
  • podporu při relokaci
  • mobilní telefon i notebook k soukromým účelům
  • možnost profesního růstu

  • místo výkonu práce: Jihlavsko