KEY ACCOUNT MANAGER s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

až 70000 Kč

Chcete pracovat na pozici KEY ACCOUNT MANAGER s AJ/NJ v oblasti automotive? Jste proaktivní, komunikativní, flexibilní a máte vzdělání technického směru? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a hledáte práci pro stabilní nadnárodní společnost? Pokud ano, pak je tato nabídka určena právě Vám!!! Zahraniční společnost působící v oblasti automotive a strojírenství hledá do svého týmu zkušeného člověka na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER s AJ/NJ (up to 70.000 CZK)

Pracovní náplň

  • péče o klíčové zákazníky z oblasti automotive
  • prodej strojních zařízení a jejich částí
  • hledání technických řešení na míru zákazníkovi
  • dohled nad jednotlivými zakázkami
  • reporting zahraničnímu vedení
  • cestování v rámci ČR, SR, Německo

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici v oblasti automotive podmínkou
  • zkušenosti s prodejem výrobních strojů
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • tah na bránu, flexibilitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení + roční bonus
  • práci formou home office
  • automobil k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • možnost odborného a profesního rozvoje
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost zaškolení v zahraničí