ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

Máš SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru? Ovládáš mzdové účetnictví a máš dobré organizační schopnosti? Pak hledáme právě Tebe! Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Samostatné vedení mzdové agendy
  • Administrativa, komunikace s příslušnými úřady
  • Zpracování exekucí a insolvencí
  • Zpracování DPH
  • Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění a statistických údajů
  • Účast při kontrolách příslušných úřadů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe na pozici samostatné mzdové účetní
  • Praxe se zpracováním mezd výrobní společnosti
  • Znalost práce v systému SAP výhodou
  • Praktická znalost problematiky zaměstnávání cizinců, občanů EU
  • Znalost personální a mzdové legislativy
  • Komunikativnost, otevřenost, odolnost vůči stresu, analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
    • Dotované stravování v areálu společnosti
    • Slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu

  • Místo výkonu práce: Praha