ÚČETNÍ - SRBŠTINA a AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 34000 Kč

Rádi byste pracovali pro nadnárodní společnost, která Vám poskytne zázemí a stabilitu? Máte zkušenosti s účetnictvím? Srbsky se plynule domluvíte a anglický jazyk máte na komunikativní úrovni? V tom případě čekáme na Váš životopis! Celosvětově úspěšná společnost, která má široké pole působení, hledá do svého účetního týmu kandidáta na pozici: ÚČETNÍ-SRBŠTINA a AJ

Pracovní náplň

  • zpracování závěrek
  • specializace na hmotný majetek
  • přeúčtování v rámci společnosti
  • komunikace se zákazníky v zahraničí
  • zpracování finančních výkazů
  • zpracování podkladů pro auditory
  • reporting
  • podílení se na zefektivňování procesů ve společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • aktivní znalost srbského jazyka, pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s účetnictvím podmínkou, hlavní kniha výhodou
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • velmi dobré komunikační schopnosti, dobrý přístup k zákazníkům
  • spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, týmového ducha

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusy – 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružná pracovní doba
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost profesního a osobního růstu ve společnosti po celém světě
  • vzdělávací aktivity
  • atraktivní pracovní prostředí v nové moderní budově

  • místo výkonu práce: Praha