HR and Sales Consultant

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Zajímáte se o oblast personalistiky? Chtěli byste se naučit vést výběrové řízení, hodnotit a motivovat kandidáty a úspěšně obsazovat i specializované pracovní pozice? Máte obchodního ducha a dobré komunikační dovednosti? Hledáte odpovědnou práci, kde za Vámi budou vidět výsledky? Pokud ano, pak do našeho týmu hledáme právě Vás! HR AND SALES CONSULTANT (25-35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání vhodných uchazečů na pracovní pozice z oblasti strojírenství
  • Práce s databázemi uchazečů o zaměstnání, inzerce, selekce životopisů
  • Denní komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, testování uchazečů
  • Udržování a rozvoj vztahu s klienty, komunikace požadavků na pracovní pozice
  • Koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli, zprostředkování pohovorů
  • Akviziční činnost, vyjednávání obchodních podmínek spolupráce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zájem o oblast personalistiky
  • Obchodního ducha, zkušenosti s vedením obchodního jednání velkou výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Smysluplnou, dynamickou a motivující práci
  • Zajímavé platové ohodnocení ovlivnitelné výkonem
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, odborné vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv, přátelský vedoucí, firemní akce

  • Pracoviště v centru Brna