TECHNOLOG NORMOVAČ SENIOR

Neaktivní nabídka

21000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Technologové! Normovači! Máte zkušenosti a znalosti v oblasti technologie obrábění a chtěli byste pracovat v prestižní české společnosti?? Pak je tato pozice pro Vás ideální! Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici: TECHNOLOG NORMOVAČ SENIOR

Pracovní náplň

  • Tvorba technologické dokumentace
  • Stanovování výrobních časů
  • Ověřování správnosti technologických postupů ve výrobě
  • Ověřování dostupnosti materiálu
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zajištění rozboru příčin odchylek plnění
  • Spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ, příp. VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky PODMÍNKOU
  • Znalost problematiky normování a složení normativů
  • Znalost strojírenských a obráběcích technologií
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní a dynamickou osobnost
  • Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • Rozmanitá práce u úspěšné firmy
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Vysočina