QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Společnost působící ve Zlínském kraji momentálně obsazuje pozici QUALITY MANAGER. Máte zájem rozvíjet se a využít své znalosti právě pro tuto pozici v automotive? Dokážete se domluvit v německém jazyce a chcete ho dále využívat ke komunikaci? Pak hledáme právě VÁS! Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá nového pracovníka na pozici: QUALITY MANAGER

Pracovní náplň

  • Řízení kvality v celém výrobním závodě
  • Správa veškeré dokumentace vztahující se k systémům kvality
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Příprava interních auditů a jejich následná realizace
  • Zodpovědnost za plánování preventivních opatření při tvorbě neshod
  • Tvorba plánu nápravných opatření a jejich realizace
  • Účast na externích auditech – zákaznické, dodavatelské, certifikační
  • Schvalování vzorových výrobků (PPAP)
  • Spolupráce napříč společností (logistika, obchod atd.)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní znalost NJ
  • Praxe na obdobné pozici v automotive min. 3 roky
  • Odborné znalosti podmínkou (ISO 16949, FMEA, PAPP, 5S)
  • Organizační schopnosti, spolehlivost
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové i odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj